O nas

Meduza to doskonałe miejsce do wypoczynku w Sopocie dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Meduza Sopot

Ośrodek Wczasowy Meduza to niegdyś obiekt wojskowy,który ponownie otwarty został w 2018 roku w nowej odsłonie. Położenie przy cichej i spokojnej uliczce, w enklawie drzew i zieleni zaledwie o krok od morza i plaży, sprawia, iż Meduza to doskonałe miejsce do wypoczynku w Sopocie dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Zaledwie 10 minutowy spacer do centrum Sopotu, bezpośrednia bliskość plaży, najdłuższego drewnianego molo w Europie, jak i wszystkich atrakcji, jakie oferuje nam ten tętniący życiem kurort, pozwala połączyć spokojny wypoczynek wraz z bardziej aktywnymi formami spędzania wolnego czasu. To doskonały wybór zarówno dla tych z Państwa, którzy poszukują miejsca na dłuższy urlop jak i na kilku dniowe lub weekendowe pobyty.

Odremontowane pokoje

Ośrodek działa sezonowo, od kwietnia do końca października. Swoim gościom Meduza oddaje do dyspozycji łącznie 25 przytulnych, odremontowanych pokoi. Łącznie jesteśmy w stanie przyjąć 41 osób.

Na terenie obiektu znajduje się duży parking, aby wszyscy zmotoryzowani Goście mogli pozostawić swoje auta. Koszt parkingu dla gości Meduzy to zaledwie 30 zł za dobę.

Meduza w liczbach

10 minut spacerem do centrum Sopotu
25 przytulnych pokoi
2018 ponowne otwarcie
41 osób łącznie jesteśmy w stanie przyjąć

Ośrodek działa sezonowo, od kwietnia do końca października. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.